MASÁŽ LÁVOVÝMI

KAMENY

Pro masáž lávovými kameny se používají nahřáté lávové kameny , které se pokládají na vybraná místa na těle, nebo se s nimi masíruje. 

HAWAISKÁ MASÁŽ

Havajská masáž přináší zážitek pro všechny vaše smysly. Tyto měkké, plynulé a hluboké techniky prováděné zejména předloktím jsou blahodárné pro celý organismus.

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům, celulitidě, obezitě, nadměrnému zadržování vody v těle nebo chronické únavě. Tato terapie je zaměřena na lymfatický oběhový systém. 

BAŇKOVÁ MASÁŽ

Při baňkové masáži se využívá techniky přikládání plastových baněk, jimiž se vytváří podtlak, který intenzivně stimuluje bolestivá místa nebo reflexní zóny. Využívá se zejména k odstranění bolestí svalů a kloubů, k regeneraci a pročištění organismu.

PEELING

Při peelingu dochází k odstranění nahromaděných odumřelých kožních buněk. To umožňuje pokožce se lépe zbavit nečistot a buňky mohou rychleji regenerovat.

MEDOVÁ MASÁŽ

Při medové masáži dochází ke spojení klasické masáže a léčivých účinků medu. K tomu je využívána speciální technika, tzv. pumpování, které je v souladu s tokem lymfy, a tak napomáhá vylučování toxinů a jedovatých látek z těla. Při tomto procesu se med vstřebává do kůže a po určité době je opět vylučován i se škodlivými látkami na povrch.

MASÁŽ BYLINNÝMI

MĚŠCI

Měšce ze směsi pečlivě vybraných bylin, které jsou nahřívány v páře, uvolňují léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu. V kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo. 

KLASICKÁ MASÁŽ

ZAD A ŠÍJE

Klasická masáž, někdy označována také jako švédská masáž, je výborný způsob jak uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale také mysl. Patří proto mezi nejoblíbenější a nejžádanější procedury. 

Masáž plosek

nohou An Mo

Masáž nohou An Mo je Čínská uzdravující masáž reflexních zón, meridiánů a akupresurních bodů chodidel. Čínská masáž An Mo, se překládá jako „tlačit, stisknout“ (An) a „tření“ (MO).

MĚKKÉ TECHNIKY

Masáž je prováděna na sucho bez použití pomocných masážních prostředků. Masáž má za cíl snížení bolestivosti a svalového napětí. Měkké techniky ovlivňují struktury jako jsou kůže, podkoží a fascie hlazením, protažením, řasením nebo tlakem.

Přejít nahoru